Zielona Szkoła

Ośrodek szkoleniowy „Zielona Szkoła” to idealne miejsce dla kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych, jak również turnusów wypoczynkowych. Zapierające dech widoki i wspaniały mikroklimat okolicy zapewniają całkowite oderwanie się od rzeczywistości zawodowej.

Wewnątrz ośrodka szkoleniowego oferujemy profesjonalny nowoczesny sprzęt, a na zewnątrz ciszę i urokliwą przyrodę, co wydaje się niezaprzeczalnym argumentem, by odwiedzić „Zieloną Szkołę”.

W piotrawińskim ośrodku znajdują się przestronne, słoneczne i klimatyzowane sale konferencyjna, mogące pomieścić do 40 osób w układzie prostokątnym. Dodatkowym ich atutem jest widok na wspaniałą panoramę doliny Wisły.

Wysoki standard pobytu zapewniają 2 i 3-osobowe pokoje z łazienkami (łącznie 40 miejsc noclegowych), restauracja z miejscowymi specjalnościami, zorganizowane zajęcia i atrakcje plenerowe.
W ofercie zajęć rekreacyjnych ośrodek „Zielona szkoła” posiada liczne atrakcje, w tym ogniska, grill, wędkowanie, rejsy po Wiśle, zimą kuligi, a przede wszystkim oazę spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Ośrodek przygotowany jest także na przyjęcie gości indywidualnych, na pobyt 2-3-dniowy lub zorganizowane turnusy wypoczynkowe (7 lub 14 dni).

Do dyspozycji gości pozostaje grill i piękny ogród oraz nieograniczony dostęp do internetu.
Niewątpliwym atutem „Zielonej Szkoły” jest nie tylko nowoczesne wyposażenie i wspaniałe klimatyczne miejsce, ale również atrakcyjne ceny.